Obozy

turnusy rehabilitacyjne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

wczasy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Wind4You

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

zielone szkoły

Ośrodek Wypoczynkowy "DUET"

Położony ok. 50 m od morza na dużym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie usytuowanym bezpośrednio przy zejściu na plażę. Na terenie ośrodka znajduje się kompleks wielofunkcyjnych boisk do piłki siatkowej, koszykowej, nożnej z nawierzchnią syntetyczną, duży plac zabaw dla dzieci,dwie ścieżki zdrowia, oraz przygotowane miejsce na ognisko ze sprzętem do pieczenia kiełbasek.

Do dyspozycji gości ośrodek posiada również: recepcję, dużą stołówkę, salę ze sprzętem dyskotekowym, automaty ze słodyczami, sale do gier cichych, salę do zajęć rehabilitacyjnych, przygotowane cztery sale do prowadzenia zajęć dydaktycznych z tablicami, sprzęt TV, video, DVD, stoły do ping-ponga, bilard, cymbergaj, piłkarzyki,gabinet lekarski. Wykwalifikowani pracownicy oraz właściciele ośrodka dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu oraz życzliwemu nastawieniu do ludzi dokładają wszelkich starań, aby wszyscy nasi GOŚCIE byli zadowoleni z pobytu u nas. Zapraszamy!

Nasze atuty

  • Doskonałe położenie
  • Wspaniała kuchnia
  • Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne
  • 5 świetlic
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Życzliwe nastawienie do gości
  • Kolejny atut
  • Kolejny atut

Poznaj okolicę Ośrodka

Niegdyś mała osada rybacka, dziś nadmorska miejscowość uzdrowiskowa malowniczo, położona u nasady mierzei odcinającej przymorskie jezioro Bukowo od Bałtyku.

O jej walorach zdrowotnych i prestiżu świadczy fakt iż jest jednym z pięciu (obok Sopotu, Świnoujścia, Kołobrzegu, Ustki) nadmorskich uzdrowisk. Corocznie odwiedzają Dąbki rzesze turystów z kraju jak i zagranicy. Większość z nich powraca tu wielokrotnie. Oddalone ok. 400m od ośrodka jezioro Bukowo jest wspaniałą bazą do uprawiania sportów wodnych jak i kąpieli. Nad jeziorem znajduje się szkoła windsurfingu, przystań, kąpielisko...

DSC_6746_1_NET.jpg
DSC_6770_1_NET.jpg
DSC_7944.JPG
1170769_10201389539797079_907621247_n.jpg
DSC_1218_1.jpg
DSC_6765_1_NET.jpg
DSC_7618.JPG
DSC00693.JPG

Visit us on...

© 2024 - Holiday Resort "DUET" | ul. Wydmowa 6. 76-156 Dąbki, Reception: +48 94 314 81 23

Made by: avangardo.ue

Booking request *

Submit form

* Booking is on request.
Our employee will contact you to confirm and finish reservation process.

X