Resort

Poznaj ośrodek wypoczynkowy DUET

Obiekt jest ośrodkiem kolonijnym, tętniącym życiem od połowy maja do końca września. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Gości, oraz ich pełna satysfakcja z pobytu. Ośrodek położony jest na dużym, ogrodzonym, monitorowanym i bezpiecznym terenie. Posiadamy bogate zaplecze sportowe: kompleks boisk, ścieżki zdrowia, plac zabaw, miejsce na grilla, stoły do tenisa stołowego bilarda i piłkarzyki, 5 świetlic przystosowane do prowadzenia zajęć dydaktycznych w tym dużą salę dyskotekową z projektorem oraz TV, VIDEO/DVD. Naszym atutem jest położenie w miejscowości uzdrowiskowej Dąbki, znanej z pięknych i szerokich plaż, rozległych obszarów leśnych i dużego nasłonecznienia. Od morza dzieli nas zaledwie 50m (jak kto woli 50 kroków), a spacer nad jezioro Bukowo zajmie około 10 minut.

Teren obiektu podzielony jest na 4 budynki:

BUDYNEK A

Zakwaterowanie w estetycznych pokojach 2,4,5 osobowych i w kilku pokojach typu studio, wszystkie pokoje z łazienkami, balkonem i dużym przedpokojem, w którym znajdują się zabudowane szafy.

  • Prysznic

Cena od

65 zł
Czytaj więcej

BUDYNEK B

Wyposażony w pokoje 2,3,4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Budynek po generalnym remoncie. Pokoje posiadają telewizory, nowe wyposażenie oraz podłogi wykonane z paneli podłogowych.

  • Prysznic

Cena od

65 zł
Czytaj więcej

BUDYNEK C-D

Budynki C i D wyposażone są w pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami. Wejście do pokoi z zewnętrznego korytarza. Pokoje posiadają taras lub balkon.

  • Prysznic

Cena od

65 zł
Czytaj więcej

Visit us on...

© 2024 - Holiday Resort "DUET" | ul. Wydmowa 6. 76-156 Dąbki, Reception: +48 94 314 81 23

Made by: avangardo.ue

Booking request *

Submit form

* Booking is on request.
Our employee will contact you to confirm and finish reservation process.

X